Kamienica Pod Kasztanami znajduje się przy ulicy Paderewskiego 14 w Świnoujściu.

Doba hotelowa rozpoczyna się i godzinie 15:00, kończy się o godzinie 11:00 dnia następnego.

W razie niewymeldowania się do godziny 11:00, gość zostanie obciążony kosztem kolejnej doby hotelowej.

Recepcja czynna jest w godzinach 8:00- 12:00 w jadalni na dole. W późniejszych godzinach jesteśmy dostępni telefonicznie.

Pobyt dziecka do 2 roku życia jest bezpłatny.

W Świnoujściu obowiązuje opłata uzdrowiskowa w wysokości 4zł za osobę za noc.

Śniadanie serwowane jest w jadalni na samym dole budynku w godzinach 8:00- 10:00. Istnieje możliwość przygotowania śniadania w innych godzinach, w uzasadnionych przypadkach oraz po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją.

Nasz prywatny parking jest otwarty całą dobę. Jest monitorowany, znajduje się na tyłach budynku. W sezonie I * parking jest płatny 50zł za dobę po uprzedniej rezerwacji. W sezonie II ** oraz III *** parking jest bezpłatny i nie wymaga rezerwacji. Po uiszczeniu kaucji w wysokości 100 PLN / 25 EUR, otrzymają Państwo pilot do bramy na parking.

W trosce o nasze wspólne środowisko naturalne, ręczniki oraz pościel zmieniane są raz w tygodniu. Każda nadprogramowa zmiana ręczników będzie obciążana opłatą 40zł za komplet ręczników i 40 zł za komplet pościeli.

Kaloryfery łazienkowe działają przez cały rok, zasilane energią solarną, dlatego prosimy odkręcać je nawet latem tak, aby powieszone na nich przez Państwa ręczniki były suche i gotowe do użytku. Personel w trakcie codziennego sprzątania zakręci kaloryfer, jeśli ręczniki będą suche. Prosimy nie rzucać ręczników na podłogę.

Ręczniki leżące na podłodze zostaną wymienione podczas codziennego sprzątania i gość zostanie obciążony według cennika zawartego w punkcie poprzednim.

Drzwi główne, drzwi na taras oraz drzwi do pokoi otwierane są za pomocą karty magnetycznej, którą gość otrzymuje od właściciela bądź obsługi w momencie zameldowania w naszej Kamienicy.

W celu korzystania z energii elektrycznej w pokoju, należy umieścić kartę magnetyczną w świecącej na niebiesko kieszonce przy drzwiach. Proszę nie trzymać karty razem z telefonem komórkowym, ponieważ może się ona rozmagnetyzować, a co za tym idzie, nie będzie otwierać drzwi i nie wejdą Państwo do budynku.

Karty magnetyczne wydawane są pojedynczo. Jeżeli potrzebują Państwo drugą kartę, prosimy o zgłoszenie tego obsłudze obiektu lub właścicielowi.

Zabrania się kładzenia walizek na łóżkach- także tych przez Państwa nieużywanych.

Przy wymeldowaniu gość zobowiązany jest do zdania w recepcji wszystkich kart magnetycznych wydanych przy zameldowaniu. W przypadku niezwrócenia lub zniszczenia karty magnetycznej, gość zostanie obciążony grzywną w wysokości 50 zł / szt.

W razie zainteresowania skorzystaniem z łóżeczka dziecięcego, prosimy o wcześniejszą mailową lub telefoniczną rezerwację, gdyż dysponujemy ograniczoną liczbą łóżeczek. Łóżeczko dziecięce w naszym obiekcie udostępniane jest bezpłatnie.

Posiadamy trzy krzesełka dziecięce. Można korzystać z nich podczas śniadania. Istnieje możliwość wypożyczenia krzesełka do pokoju po wcześniejszym uzgodnieniu.

Sprzątanie codzienne oraz końcowe wliczone jest w cenę pokoju.

W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, dotyczy to również sytuacji, kiedy gość wychyla się przez okno. Za palenie na terenie budynku obowiązuje każdorazowo kara w wysokości 1000zł netto, pokrywająca koszty de-aromatyzacji pomieszczenia. Mogą Państwo palić na tarasie, gdzie przygotowane są dla Państwa popielniczki. Prosimy o palenie z dala od okien i drzwi na taras oraz zamykanie drzwi do budynku, tak, aby niepalący goście także czuli się komfortowo.

Przy zameldowaniu gość podpisuje gwarancję, która w razie zniszczeń w pokoju upoważnia właściciela obiektu do obciążenia karty kredytowej gościa na kwotę odpowiadającą kwocie pokrycia wyrządzonych przez gości szkód.

Jeśli nie zostaną Państwo zameldowani w dniu przyjazdu, prosimy o zabranie na śniadanie dowodów osobistych/ paszportów wszystkich osób mieszkających w naszym pensjonacie- do zameldowania, oraz podpisanej ważnej karty kredytowej, której są Państwo właścicielem, użytej w rezerwacji- w celach gwarancyjnych.

Gość zobowiązany jest uregulować należność za pobyt wraz z opłatą uzdrowiskową w momencie zameldowania.

Do zameldowania wymagane są dokumenty potwierdzające tożsamość wszystkich osób przebywających w obiekcie, także dzieci.

Woda z kranu na terenie obiektu nie nadaje się do picia. Podczas śniadania, w jadalni dostępna jest woda mineralna.

W razie wcześniejszego przyjazdu lub późnego wyjazdu ze Świnoujścia z przyjemnością przechowamy Państwa bagaż.

W Państwa pokoju znajduje się:

§ Mała deska do prasowania- żelazko do wypożyczenia w recepcji- ze względów bezpieczeństwa

§ Suszarka do włosów

§ Telewizor z płaskim ekranem

§ Mini lodówka

§ Sejf na dokumenty

§ Zestaw do parzenia kawy i herbaty, w którego skład wchodzą kubki, łyżeczki oraz kawa, czarna herbata i cukier. Zestaw uzupełniany jest codziennie w trakcie sprzątania. Jeśli preferują Państwo inny gatunek herbaty, prosimy zabrać ją ze sobą do pokoju ze śniadania.

W obiekcie działa bezprzewodowa sieć internetowa (HotelWifi). Dane do logowania otrzymują Państwo w momencie zameldowania. Korzystanie z Internetu możliwe jest bezpłatnie.

Przed opuszczeniem pokoju prosimy o staranne sprawdzenie, czy nie pozostawili Państwo żadnych rzeczy osobistych, w szczególności dokumentów w sejfie. Nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione przedmioty. Nie odsyłamy pozostawionych rzeczy. Mogą Państwo odebrać je przy kolejnym pobycie bądź umówić się na ich odebranie.

Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 8:00.

Apteczka pierwszej pomocy znajduje się na zapleczu. W razie potrzeby skorzystania z apteczki prosimy o powiadomienie właściciela lub obsługi.

Podczas śniadania istnieje możliwość nabycia informatora turystycznego dla rowerzystów w cenie €2.

Do rozpalania w kominku służy papier i drewno. Rozpalanie czym innym jest zabronione. Kosz drewna oraz rozpałkę można nabyć za 35 zł.

W naszej Kamienicy mile widziane są psy, lecz jesteśmy zmuszeni pobierać kaucję w przypadku pobytu u nas gości z pupilem. Kaucja wynosi 500 PLN/ 125 EUR i jest zwrotna po sprawdzeniu stanu pokoju przez personel. W przypadku stwierdzenia szkód wyrządzonych przez psa w pokoju lub części wspólnej budynku, kaucja pokrywa koszty usunięcia zniszczeń. Niezbędne jest zgłoszenie przez gości faktu podróżowania z pupilem oraz o posiadanie legowiska dla niego, gdyż surowo zabronione jest spanie psa na materacu hotelowym. Pobyt psa w naszym obiekcie objęty jest opłatą w wysokości 50 zł za dobę. Nie akceptujemy sytuacji, gdy właściciel pozwala psu wchodzić na meble bądź spać w pościeli.

Goście podróżujący z psem, zobowiązani są do posiadania własnego legowiska oraz misek dla psa. Jeśli gość nie posiada miski oraz legowiska, jesteśmy w stanie użyczyć naszych.

Goście przebywający w naszym domu z Psem, są zobowiązani odpowiednio zajmować się pupilem. Niedopuszczalne jest zostawianie psa samego w pokoju na cały dzień.

W naszym domu, sprzątanie codzienne jest obowiązkowe i wliczone w cenę pobytu.

Opuszczając pokój prosimy pozostawić wszystkie urządzenia wyposażenia podłączone do prądu tak, jak zastali je Państwo w momencie przyjazdu.

Bez zgody właściciela obiektu, zabrania się nocowania tzw. „osób trzecich”. Goście z zewnątrz mogą przebywać na terenie pensjonatu do godziny 22:00. Wszystkie osoby przebywające w obiekcie po godzinie 22:00 muszą być zameldowane, a ich pobyt opłacony.

Opłata za pobyt dodatkowej osoby, nieujętej w rezerwacji możliwy jest zależnie od ilości łózek w danym pokoju, po uprzednim uzgodnieniu i za opłatą: 90 zł za noc dorosły i 60 zł za noc dziecko do 7 roku życia.

W przypadku chęci skorzystania z naszego prywatnego parkingu, należy zgłosić to właścicielowi obiektu:

§ W sezonie II i III po przybyciu do obiektu

§ W sezonie I konieczna jest rezerwacja parkingu przed przyjazdem

Po uiszczeniu kaucji w wysokości 100 PLN/ 25 EUR, otrzymają Państwo pilot do bramy. Kaucja jest zwrotna wraz ze zdaniem pilota w recepcji.